رستوران روکا

انتهای خیابان دربند، میدان مجسم، آسانسور روکا (جنب آسانسور تله اسکی)
غذا : پاستا ,

22753980

نظرات مشتریان

Anonymous

واقعا به حال مدیر این رستوران تاسف میخورم غذاها کم و ان چیزی که در منو گفته شده ارائه نمیدن یعنی وقتی شاه میگو سفارش میدین میگوی ریز میارن بعد که بهشون میگی من شاه میگو گریل شده میخواستم میگن خانم میگوها وقتی که میپزن کوچیک میشن .بعد که واقعا احساس میکنین که هم به شعورتون توهین شده هم اون چیزی که میخواستین نشده میفهمین که چه کلاه بزرگی هم سرتون رفته چون قیمتش واقعا گرونه نسبت به غذا و برخورد پرسنل وغذای بیکیفیت انگار دارن پول زور ازتون میگیرن

Anonymous

من چند ماه پیش رفته بودم به این رستوران و واقعا ناراضی بودم. برخورد بسیار بد گارسن و مدیر رستوران و غذای معمولی باعث شده بود تصمیم بگیرم که دیگه نرم. ولی هفته پیش به اصرار یکی از دوستان دویاره رفتیم اونجا. واقعا همه چیز زمین تا آسمون عوض شده بود. مدیر رستوران یه آقای خیلی خوش برخورد بود که ظاهرا تازه اومده و سرویس هم واقعا خوب بود. استیک و پیتزا فوق العاده خوشمزه ای برامون سرو کردن و دسر هم خیلی خوب بود. خلاصه اون تجربه بد دفعه اول کاملا پاک شد. توصیه می کنم حتما این رستوران رو امتحان کنید.

الهام بزرگی

من و چند تا از دوستانم پریشب برای اولین بار به این رستوران رفتیم. واقعا تجربه جالبی بود: دید بی نظیر تهران در شب، تراس خیلی زیبا و گارسنهای خیلی مودب. غذا هم خیلی خوب بود فاهیتا واقعا لذیذ بود و یک پیش غذای جالب هم داشتند که اسمش فیجیتو بود و با جگر درست می شد و بسیار خوشمزه بود. ضمنا کوکتلهای خوشمزه ای هم داشتند. من که فکر می کنم باز هم اونجا میرم.

Anonymous

همین امروز میخواستم برم اونجا با توجه به این نظریات دیگه پشیمون شدم