سرزمین عجایب در یک فضای حدود 4000 متری وسایل بازی متنوعی برای سطوح مختلف سنی دارد. بازیهایی مثل خلبان کوچولو، سفردریایی، ماشین فرفره و اطاق بازی و سرسره کودکان 3 تا 6 سال شما را بسیار سرگرم میکند. اگر فرزندان شما کمی بزرگتر هستند میتوانند از بازیهایی مثل ماشین یا موتور کوبنده، بولینگ کوچک یا شترسواری نیز لذت ببرند. همچنین بازیهای کامپیوتری سرزمین عجایب به اندازه ای تنوع دارد که به سختی می توانید یکی را برای بازی انتخاب کنید. غیر از بازیهای کامپیوتری برای بزرگترها هم فرصت هیجان و سرگرمی وجود دارد. شبیه ساز هواپیما یکی از محبوب ترین دستگاههای این مجموعه است. اطاقکی که داخل آن می نشینید، در آن بسته می شود و با حرکت دسته هواپیمای خود، اطاقک در جهات مختلف شروع به حرکت میکند. همچنین بوفالوی وحشی که حتی برای بزرگترها هم رام کردن آن کار بسیار دشواری است. سفینه گردان هم از جمله بازیهایی است که کودکان اجازه سوار شدن در آن را ندارند. یک تفریح بسیار جدی این مجموعه هم سالن بزرگ بولینگ میباشد.

هنگام ورود به این مجموعه شما باید یک کارت اعتباری تهیه کنید که جلوی درب ورودی به شما عرضه می شود. مبلغی از این کارت بابت ورودیه شما و کودکانتان به سرزمین عجایب می باشد و علاوه بر آن می توانید به هر مقدار که تمایل دارید کارت اعتباری خود را شارژ نمایید. بعد از آن هنگام استفاده از هر دستگاه مبلغی از شارژ کارت شما کم میشود. غیر سالن بولینگ تمام وسایل بازی این مجموعه با کارت اعتباری شما کار می کنند.

مجموعه سرزمین عجایب چند خوردنی فروشی مثل، فست فود، بستنی فروشی، فروش آبمیوه و تنقلات مثل پشمک هم دارد تا رویای کودکان شما در یک شب پر هیجان به حقیقت تبدیل شود. محل گریم کودک، باجه فروش لوازم شعبده بازی، اطاقک عکسبرداری فوری و  اتاق تولد کودک هم جذابیتهای اینجا را کامل می کند.

ساعت کار این مجموعه

شنبه تا چهارشنبه 16 الی 24

پنجشنبه 14 الی 24

جمعه و روزهای تعطیل 12 الی 24

تهران - منطقه ۵ - بزرگراه اشرفی اصفهانی - نرسیده به میدان پونک - مرکز تجاری تیراژه

۴۴۴۹۱۶۰۹ - ۴۴۴۹۲۰۰۰ - ۴۴۴۹۱۷۱۳ - ۴۴۴۹۱۷۱۶

نظرات مشتریان

علی اکبر

بد نیست! قربان جایزه هاش برم! من 10 تومن بازی کردم و یک تفنگ 200 تومنی ( تک تومنی ) برنده شدم!

محمد

با سلام. من امروز برای اولین بار به سرزمین عجایب رفتم رفتار پرسنل بسیار افتضاح بود و با بچه ها رفتار ناشایستی داشتن و وقتی برای شکایت به مسئولان مراجعه کردم جوابی نگرفتم بچه من بابت رفتار نا شایت چرسنل آنجا حدود نیم ساعت گریه می کرد بماند که مبلغ زیادی از کارت هم بدون استفاده ماند ولی من دیگه بچه خودم رو برای تفریح به اونجا نمی برم . ضمنا" بچه من فقط 3 سال داره

رضا

واقعا" به درد نمی خوره ..........

hesam

چقدر پرسنل اونجا بی تربیت هستند من هم دیدم چطور رفتار می کنند با اون قیمت بلیط

سید سجاد منیری

آقا جان توی پارک بسیج چند نفر بر اثر افتادن تاپ مردن دیگه رفتار اونا که باید عادی باشه شانس اوردی نزدنت

سید کمال رنجبر

واقعا دزد هستند قیمت ها خیلی گران مدیریت ضعیف باید به خارجی ها واگذار کنند