پارک آبی آزادگان از مراکز تفریحی شهر تهران است که در منطقه 15 شهرداری تهران در انتهای بزرگراه آزادگان نزدیک به بزرگراه بسیج قرار گرفته است. این پارک امکانات شنا، موج سواری و سرسره بازی دارد. مدیریت این پارک را بخش خصوصی، تحت نظارت سازمان فرهنگی شهرداری تهران به عهده دارد. پارک آبی آزادگان در سال ۱۳۷۴، ساخته شد و حدود دو سال بعد، مورد بهره‌برداری قرار گرفت‌. این پارک آبی که از استخر مواج، دایوهای مرتفع و دریاچه تشکیل شده است به تقلید از پارک‌های آبی بزرگ جهان و به دست مهندسان ایرانی ساخته شده است‌. این پارک دارای انواع سرسره های تفریحی مارپیچ، سرسره ی مرگ، با ارتفاع های حدود 70 متر می باشد که هیجان خاصی را به شناگر القا می کند. این پارک همچنین دارای رودخانه، استخر موج، دریاچه و ساحل مصنوعی می باشد. از امکانات این پارک رستوران و بوفه می باشد.

 

 

منطقه ۱۵ شهرداری تهران در انتهای بزرگراه آزادگان نزدیک به بزرگراه بسیج

021-33739290

نظرات مشتریان

گوش کتلتی

سلام.دمشون گرم خیلی مشتی ساختنش ما هم با بروبچ منتظریم فقط تابستون بیاد تا ول شیم تو پارک آبی فقط حیفه که نمیگن دقیقا چه موقع دراشو باز میکنن و اجازه میدن بریم تو ... همین دیگه نظری ندارم دم همگیتون گرم.1391.

Anonymous

اینجا بهداشتش مناسبه؟!

Anonymous

قیمت اش مناسب است ...........................................................

sahand snf

قیمتش چه قدره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ي

خوب

شمیم

سلام!!! دمتون گرم چند وقت بود که می خواستیم بریم مشهد سرزمین موج های ابی می رفتیم مشهد ولی موقعیتش پیش نمی امد بریم ان جا... تا الان که فهمیدم تهران هم یکی داره. فقط خیلی حیف که نمی دونم چه روز هایی مخصوص بانوان است...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از ساعت چند شروع می شود...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش می کنم اگر کسی این چیز ها را می داند برای من ایمیل کند ادرس ایمیل من این است: shamim_1379@yahoo.com ممنون می شم اگر کسی جواب سوالم را بدهد.

شمیم

لطفا اگر کسی میداند قیمتش چه قدر است به من هم بگوید. ادرس ایمیل من برای جواب دادن به سوالم: shamim_1379@yahoo.com ممنون

ali

بدترین جای هست که تا به حال رفتم سه شنبه من با دوستان آشنایان رفتیم 3 ملیون تومان از ما دزدیدن خلاصه این که به درد نمیخوره آبشم انقدر کثیف که ما ناراحتی پوستی گرفتیم

ali

سلام به همگی. من می خوام که به یکی از پارک های ابی تهران بروم که موندم به دهکده ی ابی پارس بروم یا به ازادگان لطفا حر که اطلاعاتی داره به من کمک کنه.ادرس ایمیل من هست: ali. Sal711@ yahoo. com

علی

بهترین استخر به مولا

Anonymous

به نظر من اگه آبش زرد نباشه !!!!!!!!!!!!! خوبه ;-)

ziba

خانوم ها ام هستن؟ میشه یکی بگه!!!!!!!!!!!!!!!!!! چه روزایی ماله خانوماس؟ قیمتش؟

Erfan

استخرش حرف نداره

andromeda

چون روبازه فقط برای اقایون هست

abas

به معنای واقعی عالی فقط بدیش اینه که تو تابستون فقط بازه تابستون اینسالام وسطش ما رمضانه من پارسال هر هفتش میرفتم نمیدونی لب ساحل مصنویش زیر آفتاب چه حس باحالی داره از الان دارم لحظه شماری میکنم واسه باز شدنش ورودیشم پارسال بین 3 یا4تومن بود ی بدی دیگشم نبود خط اتوبوس یا تاکسی واسه برگشتشه ولی در کل توپه

ماریا

خوش به حال آقایون! پارسال خواهرزادمو بردم دهکده آبی پارس پشیمون شدم خیلی کثیف بود و قطره های آبی که از فلزای سرسره ها روی آدم می چکید خیلی بد بود و صفای طولانی واسه سرسره ها.این کجا و پارک آبی کشورای همسایمون کجا!!!!هیچ وقت حاضر نیستم پامو اونجا بذارم.

امیر

خدا وکیلی ته استخره

hasan max

زیبا جان این استخر سر بازه وخیلی بزرگ بخاطر همین سانس خانوم ها رو نداره.چون......... بقیشو خودت میدونی ولی لاتی ترین استخر منطقه ی 15 .

Ali

ziba jan sar poshide ke nist :D na azizam zana nemitonan bian parsal ke 3000 toman bod emsal fekr konam 4 toman bashe

OMID

من که تا حالا نرفتم ولی می خواهم بروم . خدایی ولی حیف که نزدیک ماه رمضونه و من حال ندارم وگرنه می رفتم اون جا ببینم این همه تعریف می کنند، از دهکده آبی پارس باحال تره یا نه؟ لطفا قیمت و سانس های آن را به من بگویید.

Hassan

با سلام لطفاً در صورت امکان سانسها را برای روزهای هفته اعلام کنید. با سپاس فراوان حسن

ziba

قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسین و سعید

امروز منو داداشم رفتیم این پارک ابی بهتون پیشنهاد میکنم فقط سرسره ی موجی و فقط استخر موج اش را بروید خواهش مندم پله ها را سر بسته یا لایه بندی کنید